Narodowy Fundusz Zdrowia zwraca się z prośbą o wsparcie i zaprasza do współpracy przy obsłudze infolinii dotyczącej szczepień przeciw COVID-19.

Prośba skierowana jest do studentek i studentów, którzy mogliby odbyć praktyki w Narodowym Funduszu Zdrowia. Praktyki polegają głównie na wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz Infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. NFZ zapewnia materiały merytoryczne: skrypty i bazy wiedzy niezbędne do realizacji zadań oraz dostęp do aplikacji klienckiej pozwalającej na wykonywanie zadania związanego z odbieraniem telefonów od klientów. Oprócz tego bieżące wsparcie organizacyjne realizowane przez opiekuna praktyk. Niewykluczone jest również wsparcie w innych działaniach związanych z pandemią COVID-19.

Praktyki są możliwe do odbywania zdalnie i rozpoczną się na przełomie stycznia i lutego 2021 r. Czas trwania współpracy to do 3 miesięcy dla każdej zainteresowanej osoby, od 10 do 15 godzin tygodniowo.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z p. Marzeną Pawłowską z Biura Obsługi Wydziału Socjologii (marzenap@amu.edu.pl).