Już w najbliższą sobotę, 5 października, odbędzie się na naszym Wydziale Piknik "Możesz uczynić świat lepszym - Agenda 2030". Wydarzenie to jest organizowane w ramach Szkoły Letniej pn. "You can make a better world - Agenda 2030".

Piknik jest imprezą otwartą, a więc mogą brać w niej udział wszyscy, a szczególnie Ci, którzy interesowani są tematyką praw człowieka i zrównoważonego rozwoju.

W trakcie pikniku można będzie:

✅ dowiedzieć się więcej na temat Zrównoważonego Rozwoju
✅ porozmawiać o pomysłach które mogą być wdrożone oraz o potrzebach lokalnych mieszkańców
✅ skorzystać z atrakcji zarówno dla dorosłych tak i dla dzieci!
✅ poczuć przyjazną atmosferę oraz zjeść coś dobrego.

Piknik odbędzie się na Kampusie Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zlokalizowanym przy ul. Szamarzewskiego 89c, 60-568 Poznań w holu budynku E. Czekamy na Was od godziny 12.00.

Bieżące informacje będą publikowane na stronie wydarzenia, czyli TUTAJ.

Szkoła Letnia pn. „YOU CAN MAKE A BETTER WORLD – AGENDA 2030” (MOŻESZ UCZYNIĆ ŚWIAT LEPSZYM - AGENDA 2030) jest organizowana przez Województwo Wielkopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu w Partnerstwie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Wydziałem Socjologii.