Szanowni Państwo, Studenci I roku,

w dniach 5-12 października Wydział Socjologii zaprasza na zajęcia wprowadzające do kształcenia zdalnego i ogólniej przygotowujące do zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, realizowanych w trybie hybrydowym. Zajęcia mają charakter obowiązkowy, obejmują jedno spotkanie w formie kontaktu bezpośredniego (w dniach 5-9 października) i jedno spotkanie w formie zdalnej poprzez MS Teams (w dniach 6-12 października). Spotkania odbędą się zgodnie z przedstawionym planem (do pobrania poniżej).

Od wtorku 29.09. w systemie USOS będzie już widoczna Państwa przynależność do grup – będzie ona obowiązywać przez cały semestr.
Zajęcia (w zależności od kierunku pod nazwą „Metodyka studiowania” dla Socjologii lub „Przygotowanie do zajęć zdalnych” dla Pracy Socjalnej) i związany z nimi pobyt na Kampusie Ogrody będzie też okazją do odbioru legitymacji studenckiej (w Biurze Obsługi Studenta, budynek C, a także w czasie zajęć). Więcej informacji o legitymacjach TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy i jednocześnie przypominamy o zachowaniu obowiązujących zasad sanitarnych – zakrywaniu ust i nosa, regularnej dezynfekcji rąk i zachowywaniu dystansu.

POBIERZ PLAN

UWAGA: Dla osób, które dopiero są w trakcie procesu rekrutacji (drugi nabór dla studiów licencjackich na Pracy Socjalnej oraz drugi nabór dla studiów magisterskich na Pracy Socjalnej oraz Socjologii) zostanie zorganizowane osobne spotkanie po zamknięciu rekrutacji. Prosimy śledzić nowe informacje publikowane na stronie internetowej Wydziału Socjologii oraz naszym profilu na Facebooku (TUTAJ).