Publiczna obrona rozprawy doktorskiej. W poniedziałek 07 października o godzinie 11:00 w sali 107 (budynek D) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Jana Radomskiego pt ,,Zapomniane. Strajki na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych". Szczegółowe informacje na stronie: obrona doktoratu

Inauguracja roku akademickiego. 1 października rozpoczyna się nowy rok akademicki 2024/2025. Dzień ten jest wolny od zajęć dydaktycznych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem roku akademickiego: organizacja 2024/2025.

Spotkanie wydziałowe. Zapraszamy do udziału w wydziałowym spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 7 października o godzinie 9:45. Poruszony zostanie m.in. temat planowanych zmian programowych.

Erasmus+ - wyjazdy pracownicze. Do 10 października można składać wnioski dotyczące wyjazdów pracowniczych w ramach programu Erasmus+. Regulaminy konkursów: