Przedstawiciele poznańskiej Pracowni Motywacji i Zmian, w porozumieniu z pracownikami Instytutu Psychologii, w najbliższym czasie będą projektować dodatkowe programy edukacyjne dla studentów i młodych absolwentów kierunków mających zastosowanie w obszarze zdrowia publicznego. Z założenia będą to programy umożliwiające zdobycie praktycznych doświadczeń, przygotowujących do wykonywania zawodów pomocowych.

W związku z tym zapraszamy serdecznie studentów kierunków socjologia i praca socjalna na spotkanie, podczas którego omówione zostaną kwestie przydatności takich programów, potrzeb i preferencji w tym zakresie. Wasza wiedza i doświadczenie są dla nas ważne. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przygotować ciekawe i użyteczne przedsięwzięcia, którymi będziemy mogli cieszyć się od nowego roku akademickiego.

Dzięki uprzejmości władz WNS i IP, czekamy na Państwa w środę 06.02.2019 r. o godz. 10:00 w bud. E, s. A.

Link do wydarzenia na Facebooku