Znamy już wyniki Konkursów „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską" oraz „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską". Na XIV edycję Konkursu wpłynęły 133 prace dyplomowe, w tym 43 rozprawy doktorskie oraz 90 prac magisterskich. Decyzją Kapituły Konkursu zarówno w kategorii prac doktorskich, jak i magisterskich przyznano trzy równorzędne nagrody finansowe oraz honorowe wyróżnienia.

Niezwykle miło nam poinformować, że jedną z nagród zdobyła Mgr Marta Kluszczyńska za pracę magisterską pt. „Integracja ucznia cudzoziemskiego. Teorie i praktyki kadry pedagogicznej na przykładzie szkół podstawowych Poznania i Grenady", napisaną pod kierunkiem prof. dra hab. Krzysztofa Podemskiego, obronioną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Została ona zakwalifikowana przez Kapitułę Konkursu do grupy najwyżej ocenionych i zdobyła nagrodę pieniężną. Uroczystość oficjalnego ogłoszenia wyników odbędzie się 19 kwietnia w Urzędzie Miasta Poznania.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że Marta kontynuuje pracę naukową na studiach doktoranckich w Instytucie Socjologii UAM.

Studenci, bierzcie przykład! ;)