Komisja doktorancka w przewodzie doktorskim mgr Antona Saida Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Antona Saida pt. „ ARABS DON’T GO ASTRAY” EDUCATIONAL COUNSELING FOR LGBT YOUTH IN THE ARAB SOCIETY IN ISRAEL”, która odbędzie się dnia 10 października 2022 roku o godz. 13.00 w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Antona Saida - część jawna

Promotor: prof. UAM dr hab. Witold Wrzesień Wydział Socjologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,

Recenzenci:

prof. dr hab. Ireneusz Krzemiński, Wydział Socjologii Uniwersytet Warszawski

dr hab. Agnieszka Dziedziczak-Foltyn, Instytut Socjologii, Uniwersytet Łódzki

prof. UG dr hab. Anna Kłonkowska, Instytut Socjologii, Uniwersytet Gdański

Praca doktorska znajduje się do wglądu w: Biurze Obsługi Wydziału Socjologii UAM – Poznań, ul. Szamarzewskiego 89.

Przewodniczący komisji doktorskiej Wydziału Socjologii UAM: prof. UAM dr hab. Piotr Jabkowski