Socjologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz kolejny znalazła się na podium w ogólnopolskim rankingu "Perspektyw".

W rankingu kierunków nasza socjologia uplasowała się na trzecim miejscu, zaraz za Uniwersytetem Warszawskim i Uniwersytetm Jagiellońskim. W porównaniu z ubiegłorocznym rankingiem polepszyliśmy swój wynik w istotnych kategoriach dotyczących zarówno studiowania (ekonomiczne losy absolwentów, jakość przyjętych na studia), jak i działalności naukowej (publikacje, cytowalność, publikacje we współpracy zagranicznej).

Pełny ranking można znaleźć na stronie "Perspektyw": Ogólnopolski ranking kierunków: socjologia

W rankingu uczelni akademickich Uniwersytet im. Adama Mickiewicza znalazł się na czwartym miejscu.

Cieszymy się bardzo z docenienia naszej działalności i zapraszamy do nas na studia!