Prowadzone na naszym Wydziale studia na kierunku socjologia uplasowały się na 2. miejscu w corocznym Rankingu Szkół Wyższych miesięcznika "Perspektywy".

Nasza socjologia od wielu lat plasuje się w pierwszej trójce rankingu "Perspektyw". W tym roku dotarły do nas jeszcze wspanialsze informacje. W porównaniu z poprzednim rokiem zyskaliśmy kilka punktów w rankingu i uplasowaliśmy się na 2. miejscu w Polsce, ex-aequo z socjologią na Uniwersytecie Jagiellońskim. Cieszymy się bardzo, bo to rezultat ciężkiej pracy wszystkich osób współuczestniczących w tworzeniu naszych studiów, zarówno wykładowców i wykładowczyń, jak i osób studiujących.

Duża radość wynika również z faktu, że cały Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uplasował się na 4. miejscu wśród wszystkich uczelni akademickich, a na 3. miejscu wśród uniwersytetów.

Ranking studiów na kierunku socjologia

Ranking uczelni akademickich