Serdecznie zapraszamy na targi studiów II stopnia, które odbędą się na Kampusie Ogrody 12 czerwca w godzinach 11:00-14:00.

Targi Studiów: Ogrody II stopnia to wspólna inicjatywa wszystkich wydziałów z Kampusu Ogrody: Antropologii iKulturoznawstwa, Filozoficznego, Psychologii i Kognitywistyki, Socjologii, Studiów Edukacyjnych. W trakcie targów będzie można zapoznać się z ofertą studiów magisterskich na Kampusie, poznać program zajęć, zasady rekrutacji i znaleźć odpowiedź na wszystkie inne pytania związane z tymi zagadnieniami.

Targi odbędą się na Kampusie Ogrody w budynku E.

W przypadku zainteresowania grup studenckich uczestnictwem w wydarzeniu, osoby prowadzące zajęcia na Wydziale Socjologii są upoważnione do skrócenia o 30 minut zajęć dydaktycznych odbywających się w trakcie Targów