Szanowni Państwo, przeprowadzamy ankietę wśród młodych Ukraińców i Ukrainek (18-24 lata) w ramach projektu badawczego realizowanego na uniwersytetach we Fryburgu, Salonikach i Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie poniższego apelu w swojej sieci lub na odpowiednich listach e-mailowych.

Z wyrazami szacunku, Maciej Frąckowiak (Poznań), Jacek Kubera (Poznań), Olena Martynchuk (Poznań), Georgia Sarikoudi (Saloniki), Sebastian Will (Freiburg)

QRCODE

Udział w ankiecie online || Potrzebujemy Twojej pomocy

Czy mieszkałeś/aś w Ukrainie przed 24 lutego i masz od 18 do 24 lat? Mieszkasz we Fryburgu, Salonikach lub Poznaniu? W takim razie potrzebujemy Twojej pomocy!

W ramach projektu badawczego uniwersytetów w Salonikach, Poznaniu i Fryburgu badamy różne aspekty związane z migracją z Ukrainy i Twoim obecnym życiem.

Około 10-minutowa ankieta znajduje się POD TYM linkiem - https://amuedu.qualtrics.com/jfe/form/SV_7TGSvxFnwjnBiHY

W ramach podziękowania i niewielkiej rekompensaty rozlosujemy wśród wszystkich uczestników 45 bonów podarunkowych o wartości ok. 50 euro.

Ankieta realizowana jest w ramach projektu “Seeking a new language: Narratives on home, (forced) migration and identity of newcoming Ukrainian youth to European cities”, o którym przeczytać można m.in. w prezentacji (TUTAJ LINK DO INFORMACJI O PROJEKCIE). Projekt finansowany jest przez EPICUR – Europejski Sojusz Uniwersytetów, ze środków programu Horizon 2020, między innymi na uniwersytetach w Salonikach, Fryburgu i na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.