Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka na rok akademicki 2023/2024.

Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce, posiadającym wybitne osiągnięcia naukowe oraz wykazującym się aktywnością na rzecz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pod uwagę brana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Wymagane dokumenty:

• Podanie do Kapituły Stypendium dr. Jana Kulczyka

• CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4

• Wniosek o stypendium (formularz poniżej)

• Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (formularz poniżej)

Dokumenty należy złożyć w formie elektronicznej, przesyłając je na adres p. Marzeny Pawłowskiej z Biura Obsługi Wydziału (marzena.pawlowska@amu.edu.pldo 10.11.2023.

Dziekani (w przypadku studentów) oraz Dyrektorzy Szkół Doktorskich (w przypadku doktorantów) po przeprowadzeniu wstępnej selekcji przesyłają zaopiniowane wnioski do Kapituły Stypendiów im. dr. Jana Kulczyka, która podejmie decyzję w sprawie wskaznia osób do wyróżnienia.

Regulamin przyznawania stypendiów im. dr. Jana Kulczyka

Wniosek doktorant

Wniosek student

Oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych - doktorant

Oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych - student

Zapraszamy również do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka dla studentów UAM-Obywateli Ukrainy na rok akademicki 2023/2024.

Celem programu jest wsparcie studentów z Ukrainy, znajdujących się w trudnej sytuacji politycznej, społecznej i ekonomicznej. Spośród najlepszych studentów UAM pochodzących z Ukrainy (średnia ocen min. 4,5), Kapituła wyłoni 15 Laureatów.

Wymagane dokumenty:

• Podanie do Kapituły Stypendiów im. dr. Jana Kulczyka
  • CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4
  • Wniosek o stypendium
  • Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • Oświadczenie do celów rozliczeniowych

Dokumenty do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka dla studentów UAM-Obywateli Ukrainy dostępne są na stronie Sekcji Obsługi Studentów UAM.