We wtorek 16 stycznia w godzinach 11:00-14:00 na Kampusie Ogrody (budynek E) odbędzie się Dzień z Biurem Karier.

W trakcie wydarzenia swoje stanowiska wystawiennicze zaprezentują 22 organizacje: ABW Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Areszt Śledczy w Poznaniu, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Urząd Statystyczny w Poznaniu, Lidl Polska, EU Training Academy, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, Centrum Doradztwa Zawodowego dla Dzieci i Młodzieży, Tech for Poland, HAYS Poland, Ośrodek Terapii Poznawczych i Behawioralnych, Pogotowie Społeczne, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Fundacja L'Arche Wspólnota w Poznaniu, Young Life Polska, SANS SOUCI, Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO, HistoryLand, Wydawnictwo Miejskie Posnania, Fundacja im. Julii Woykowskiej, ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Biuro Podróży Happy Holiday.

Z kolei w godzinach 12:00-13:00 odbędzie się w sali D odbędzie się wykład pt. Od Bzdury do Biznesu: Jak Zamienić Pomysł w Edukacyjny Sukces!

Dziekan Wydziału Socjologii upoważnia do skrócenia zajęć dydaktycznych odbywających się na Wydziale w godzinach 11:30-13:00, jeżeli pojawi się ze strony osób studiujących prośba o uczestnictwo w planowanym wydarzeniu, a osoba prowadząca zajęcia uzna, że nie wpłynie to negatywnie na osiągnięcie zaplanowanych efektów uczenia się.