UWAGA: Serdecznie zapraszamy na spotkanie Q&A dotyczące studiów drugiego stopnia na Wydziale Socjologii.

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej na MS Teams w czwartek 7 września o godzinie 12:00. TUTAJ znajduje się link, który przekierowuje do otwartego spotkania.

Przypominamy, że mogą Państwo składać dokumenty na studia drugiego stopnia na kierunkach:

• Socjologia (specjalności: socjologia ogólna, socjologia relacji)
  • Praca socjalna
  • Zaawansowane badania socjologiczne

Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące rekrutacji na wszystkie wymienione kierunki studiów, w tym te dotyczące terminów, wymaganych dokumentów, czy też (w odniesieniu do kierunku Zaawansowane badania socjologiczne) przebiegu rozwowy kwalifikacyjnej. Jesteśmy również otwarci na pytania dotyczące przebiegu samych studiów. Zachęcamy do zadawania pytań podczas spotkania lub o ich wcześniejsze przesyłanie na adres mgr Małgorzaty Błasiak-Dudy (mblasiak@amu.edu.pl). Pod tym adresem otrzymają Państwo także dodatkowe informacje dotyczące samego spotkania.

FAQ (Frequently Asked Questions)
na temat rekrutacji na studia II stopnia na Wydziale Socjologii