W poniedziałek 31 stycznia 2022 r. o godzinie 11:00 odbędzie się seminarium wspomnieniowe poświęcone Profesorowi Stanisławowi Lisieckiemu, wieloletniemu pracownikowi naszego Wydziału.

Profesor Lisiecki był cenionym badaczem pogranicza polsko-niemieckiego, społeczeństwa niemieckiego, migracji oraz tożsamości miast. Z wybranymi aspektami Jego pracy naukowej można zapoznać się TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w seminarium wszystkich, który mieli okazję poznać Profesora Lisieckiego. Uczestnictwo w spotkaniu zapowiedziała m.in. prof. Anna Wolff-Powęska, prof. Marian Golka, dr Hanka Dmochowska, a także Rodzina Profesora.

Organizatorem seminarium jest Wydział Socjologii UAM. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem MS Teams. Link umożliwiający połączenie się poprzez program lub przeglądarkę internetową: Seminarium wspomnieniowe, 31 stycznia, godz. 11:00.