Drodzy Studenci Wydziału Socjologii,

cały czas istnieje możliwość składania swoich kandydatur do Rady Samorządu Studentów Wydziału Socjologii.

Dlaczego warto zgłosić swoją kandydaturę?

Bycie członkiem RSS-u daje Wam możliwość wpływania na przestrzeń, w której się uczycie oraz spędzacie sporą część życia. Co więcej, stanowi idealną okazję do poznawania nowych ludzi, którzy nie tylko tak jak Wy studiują na Wydziale Socjologii, ale też na innych wydziałach UAM-u. Ponadto, jest świetną szansą na przetestowanie siebie w nowych warunkach. Na sam koniec warto wspomnieć, że doświadczenie nabyte w Samorządzie przydaje się w zawodach wszelkiego typu, ponieważ taka działalność rozwija umiejętności miękkie, m. in. zdolność pracy w grupie czy kreatywność i innowacyjność.

Jak złożyć swoją kandydaturę?

1. wydrukuj zgłoszenie ze strony: http://samorzad.amu.edu.pl/wybory2019/

2. wypełnione zgłoszenie wraz z listą 20 podpisów studentów z Wydziału Socjologii przynieś do sekretariatu Parlamentu Samorządu Studentów UAM, który znajduje się w Domu Studenckim Jowita przy ulicy Zwierzynieckiej 7 w terminie do 11 grudnia w godzinach 7:30-15:30.

Komisja Wyborcza Parlamentu Samorządu Studentów UAM

W celu uzyskania dodatkowych informacji należy kontaktować się z przedstawicielem Komisji Wyborczej Parlamentu Samorządu Studentów UAM  - patrycjakrawczykk96@gmail.com