Dyżury pracowników naukowo - dydaktycznych

Imię i nazwisko Dyżur Pokój Telefon E-mail
Dyrekcja
prof. UAM Aldona Żurek czwartek 11.00-13.00 pok. 114 618 292 259 alzurek@amu.edu.p
dr hab. Marek Nowak wtorek 10.00-12.00 pok. 132 618 292 266 kawon.m@amu.edu.pl
dr Agnieszka Jeran środa 8.00-10.00 pok. 126 618 292 381 jeran@amu.edu.pl
Pracownicy
prof. Józef Baniak poniedziałek 13.30-14.30 
środa 10.00-11.00
pok. 116 618 292 265 j.baniak@amu.edu.pl
prof. UAM Ryszard Cichocki urlop pok. 111 618 292 269 rcichoc@amu.edu.pl
prof. Rafał Drozdowski wtorek 11.15-13.15 pok. 129 618 292 384 rafdrozd@amu.edu.pl
prof. Marian Golka wtorek 10.30-11.30 pok. 109 618 292 267 golka@amu.edu.pl
prof. UAM Honorata Jakubowska środa 11.15-13.15 pok. 123 618 292 260 honorata@amu.edu.pl
prof. Marek Krajewski wtorek 11.30-13.00 
środa 9.00-9.45
pok. 119 618 292 271 krajak@amu.edu.pl
prof. UAM Stanisław Lisiecki czwartek 11.00-13.00 pok. 130 618 292 385 lisiecki@amu.edu.pl
prof. UAM Hanna Mamzer wtorek 11.00-13.00 pok. 110 618 292 268 mamzer@amu.edu.pl
prof. UAM Anna Michalska wtorek 11.30-13.00 pok. 121 618 292 264 anna_michalska@poczta.onet.pl
prof. Monika Oliwa-Ciesielska wtorek 10.30-11.30 
czwartek 10.00-11.00
pok. 121
(dyżur pok. 8)
618 292 264 moliwa@autograf.pl
prof. UAM Krzysztof Podemski środa 13.00-14.00 
czwartek 13.00-14.00
pok. 128 618 292 383 podemski@amu.edu.pl
prof. UAM Renata Suchocka środa 11.30-13.30 pok. 118 618 292 261 rsuchocka@wp.pl
prof. Jacek Tittenbrun   pok. 106 618 292 227 jacek.tittenbrun@amu.edu.pl
prof. Dobroniega Trawkowska środa 17.00-18.00 pok. 121 618 292 264 dtrawkowska@poczta.onet.pl
prof. Zbigniew Woźniak czwartek 11.30-13.30 pok. 131 618 292 386 zbig@amu.edu.pl
prof. UAM Witold Wrzesień czwartek 10.30-11.30 pok. 127 618 292 382 witoldww@gmail.com
prof. Marek Ziółkowski urlop pok. 116 618 292 265 mziolkowski@amu.edu.pl
dr hab. Piotr Jabkowski wtorek 8.00-9.00 pok. 111 618 292 269 pjabko@amu.edu.pl
dr hab. Jakub Isański poniedziałek 9.00-10.00 
środa 8.30-9.30
pok. 110 618 292 268 isan@amu.edu.pl
dr hab. Jerzy Kaczmarek środa 11.00-13.00 pok. 104 618 292 139 jkaczmar@amu.edu.pl
dr hab. Kamil Kaczmarek środa 11.45-13.15 pok. 124 618 292 379 camillos@amu.edu.pl
dr hab. Piotr Matczak czwartek 10.00-12.00 pok. 133 618 292 263 matczak@amu.edu.pl
dr hab. Andrzej Przestalski wtorek 11.00-13.00 pok. 104 618 292 139 przestal@amu.edu.pl
dr Mariusz Baranowski wtorek 13.00-15.00 pok. 106 618 292 227 mariusz.baranowski@amu.edu.pl
dr Krzysztof Bondyra wtorek 8.00-9.45 pok. 133 618 292 263 bondyra@amu.edu.pl
dr Maja Brzozowska-Brywczyńska środa 11.00-13.00 pok. 117 618 292 270 bbmaja@gmail.com
dr Przemysław Bury środa 8.00-10.00 pok. 120 618 292 262 pbury1@o2.pl
dr Piotr Cichocki czwartek 9.00-11.00 pok. 110 618 292 268 cichocki@me.com
dr Monika Frąckowiak-Sochańska wtorek 9.30-11.30 pok. 120 618 292 262 frackowiakm@o2.pl
dr Maciej Kokociński środa 14.45-16.45 pok. 104 618 292 139 chim33@op.pl
dr Bogumiła Mateja-Jaworska czwartek 11.15-13.15 pok. 117 618 292 270 bmateja@amu.edu.pl
dr Dorota Mroczkowska czwartek 8.30-9.30 
13.00-14.00
pok. 117 618 292 270 drmrocz@amu.edu.pl
dr Ryszard Necel wtorek 11.15-13.15 pok. 121 618 292 264 necel@amu.edu.pl
dr Przemysław Nosal czwartek 11.00-13.00 pok. 121 618 292 264 pnosal@amu.edu.pl
dr Przemysław Pluciński wtorek 9.30-11.30 pok. 106 618 292 227 plucin@amu.edu.pl
dr Iwona Przybył wtorek 13.45-14.45 pok. 103 618 292 140 przybyl@amu.edu.pl
dr Alicja Raciniewska urlop pok. 123 618 292 260 alicjar@amu.edu.pl 
dr Łukasz Rogowski czwartek 11.15-13.15 pok. 117 618 292 270 lukasz.rogowski@gmail.com
dr Filip Schmidt wtorek 13.00-15.00 pok. 117 618 292 270 luke@amu.edu.pl
dr Łukasz Skoczylas wtorek 11.00-13.00 pok. 110 618 292 268 luke@amu.edu.pl
dr Marta Skowrońska urlop pok. 117 618 292 270 marta@amu.edu.pl
dr Elżbieta Smolarkiewicz wtorek 8.30-9.30 
13.00-14.00
pok. 125 618 292 380 marciszewska@yahoo.com
dr Paweł Śliwa wtorek 11.30-13.30 pok. 133 618 292 263 p.sliwa@amu.edu.pl
dr Przemysław Wechta środa 13.00-15.00 pok. 124 618 292 379 wechta@poczta.wp.pl 
dr Magdalena Ziółkowska-Kuflińska wtorek 9.45-11.45 pok. 123 618 292 260 mkufel@poczta.onet.pl

 

Dyżury pracowników naukowo - dydaktycznych

 

Dyżury doktorantów

Imię i nazwisko Dyżur Pokój Telefon E-mail
Doktoranci
mgr Katarzyna Chajbos   pok. 119 618 292 271 katarzyna.chajbos@yahoo.com
mgr Piotr Chmielewski poniedziałek 13.00-14.00 pok. 133 618 292 263 piotr.chmielewski@amu.edu.pl
mgr Katarzyna Czarnota środa 8.00-10.00 pok. 123 618 292 260 katarzyna.czarnota@amu.edu.pl
mgr Natasza Doiczman środa 11.30-13.30 pok. 120 618 292 262 natasza.doiczman@amu.edu.pl
mgr Iuliia Dunai   pok. 123 618 292 260 julia.dunaj@amu.edu.pl
mgr Julia Jachowska   pok. 125 618 292 380  j.jachowska@op.pl
mgr Karolina Kabzińska   pok. 119 618 292 271  karolina.kabzinska@amu.edu.pl
mgr Tomasz Kasprzak środa 13.00-14.30 pok. 120 618 292 230  tomasz.kasprzak@amu.edu.p
mgr Łukasz Kopersk wtorek 10.00-12.00 pok. 110 618 292 268  lukkop@gmail.com
mgr Justyna Kramarczyk   pok. 123 618 292 260  jkra@amu.edu.pl
mgr Małgorzata Kubacka wtorek 16.45-18.45 pok. 117 618 292 270 malgorzata.kubacka@amu.edu.pl
mgr Zofia Małkowicz   pok. 119 618 292 271  zofmal@amu.edu.pl
mgr Paulina Markiewicz   pok. 123 618 292 260 paulina.anna.markiewicz@gmail.com
mgr Krzysztof Mączka   pok. 133 618 292 263 krzysztof.maczka@amu.edu.pl
mgr Agnieszka Nymś-Górna   pok. 103 618 292 140  agnieszka.nyms@amu.edu.pl
mgr Przemysław Rura   pok. 119 618 292 271 przemyslaw.rura@amu.edu.pl
mgr Agnieszka Stamm czwartek 14.50-16.50 pok. 117 618 292 270 agnieszka.stamm@amu.edu.pl
mgr Agnieszka Szymańska-Palaczyk   pok. 119 618 292 271 agnieszka_szymanska@vp.pl
mgr Sylwia Wodzińska   pok. 118 618 292 261 wodzinskas@gmail.com
mgr Magdalena Żurawska   pok. 124 618 292 379 zurawska.lena@gmail.com

 

Dyżury doktorantów

 

Uwaga! Powyższe zestawienie dyżurów ma charakter ramowy przewidziany dla jednego semestru. Ewentualne incydentalne zmiany w dyżurach będą komunikowane na profilach pracowników.