Rekrutacja do Szkoły Letniej
YOU CAN MAKE A BETTER WORLD – AGENDA 2030

Jesteś studentem/studentką I, II lub III stopnia? Troszczysz się o nasz wspólny świat? Chcesz, aby był coraz lepszym miejscem do życia? Mamy coś dla Ciebie!

Zgłoś się do Szkoły Letniej "YOU CAN MAKE A BETTER WORLD – AGENDA 2030", która odbędzie się w dniach od 21 września do 5 października 2019 roku i zdobądź doświadczenie, współpracując z najlepszymi Ekspertami i Ekspertkami w zakresie jednego z 5 Celów Zrównoważonego Rozwoju! Udział w Szkole Letniej jest BEZPŁATNY! Dla najlepszych istnieje szansa wyjazdu na międzynarodową edycję wydarzenia do Bolonii!

Prosimy o elektroniczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, jego wydruk, podpisanie oraz odesłanie podpisanego skanu w terminie do 5.09.2019 roku (do końca dnia), na adres e-mail: anna.olchowska@rops.poznan.pl

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są w regulaminie (pobierz TUTAJ).
Formularz zgłoszeniowy do Szkoły Letniej dostępny jest TUTAJ.

Masz pytania?
Napisz na adres:
anna.olchowska@rops.poznan.pl
Odwiedź stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/461674231351753/
Czekamy na Was!

Szkoła Letnia "YOU CAN MAKE A BETTER WORLD – AGENDA 2030" jest organizowana przez Województwo Wielkopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu w Partnerstwie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Instytutem Socjologii.

AGENDA2030