Zapraszamy studentów wszystkich stopni (również studiów doktoranckich) do udziału w polsko-niemieckiej Szkole letniej, w której uczestniczyć będą studenci socjologii z UAM oraz z Uniwersytetu w Bayreuth. Pierwsza część Szkoły odbędzie się w Poznaniu w dniach 27.06.-01.07.2018, zaś druga część w dniach 02.07.- 10.07.2018 w Bayreuth. Cele tego zamierzenia to m.in. wzajemne poznanie się, dyskusja nad pracami naukowymi oraz atrakcyjne wycieczki krajoznawcze. Prosimy o zgłaszanie się chętnych osób. Warunkiem jest znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie komunikacyjnym. Całość, czyli przejazdy, wyżywienie i noclegi, jest bezpłatna.

16 kwietnia o godzinie 12.00 (pokój 104) odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych, a póki co prosimy wszystkich wstępnie zainteresowanych uczestnictwem o kontakt z dr hab. Jerzym Kaczmarkiem. Adres mailowy: jkaczmar@amu.edu.pl