2 marca Instytut Socjologii UAM będzie gości koła naukowe z kilku wiodących polskich ośrodków akademickich kształcących na kierunku praca socjalna, między innymi z Krakowa (UJ), Szczecina (US) czy Łodzi (UŁ). Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej organizuje Seminarium Kół Naukowych Studentów Pracy Socjalnej.

Celem Seminarium jest prezentacja założeń i wyników badań realizowanych w ramach kół naukowych oraz pogłębienie wiedzy z zakresu obszarów pracy socjalnej. Seminarium zostanie podzielone na trzy części: pierwsza składać się będzie z wykładów wprowadzających, druga z wystąpień prelegentów reprezentujących koła naukowe, natomiast w trzeciej części planujemy zorganizować warsztaty dla uczestników konferencji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Program do pobrania znajduje się TUTAJ.

Szczegółowe informacje można uzyskać od członków KNSP UAM - kolopracasocjalnauam@gmail.com
od opiekuna naukowego Koła mgr Łukasz Koperskiego - lukasz.koperski@amu.edu.pl
albo odwiedzając profil Koła na portalu Facebook (TUTAJ).

Seminarium Kół Pracy Socjolanej