W Instytucie Socjologii coraz więcej zmian, oczywiście na lepsze! Po zeszłorocznej modernizacji sali informatycznej, odświeżeniu strony internetowej oraz debiucie tabletów na badaniach terenowych, przyszedł czas na udogodnienie ogólnouniwersyteckie w postaci aplikacji mobilnej UAM. Narzędzie będzie szczególnie przydatne dla studentów pierwszego roku, ale również starsi żacy powinni docenić jej zalety w postaci łatwego dostępu do informacji na temat bieżących wydarzeń kulturalnych, działań samorządu i wielu, wielu innych spraw. Zachęcamy do pobrania pliku, który przedstawia ogólne założenia aplikacji!

Pobierz materiały o Aplikacji mobilnej UAM

Jednocześnie informujemy, że pojawiły się nowe informacje na temat kursów językowych oraz szkolenia BHP, które Studenci znajdą pod planami zajęć swoich trybów studiów. Prosimy Starostów poszczególnych roczników, żeby co jakiś czas sprawdzali to miejsce na stronie.

Życzymy wszystkim udanego roku akademickiego!

Instytut Socjologii UAM