10 czerwca rozpoczął się nabór wniosków w ramach kolejnych konkursów projektu UAM „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza" (ID-UB). Aktualnie opublikowano informacje dotyczące dwóch konkursów obejmujących dwa działania (zadania) projektu:

• 3. Konkurs - Zadanie 13. Wsparcie umiędzynarodowienia badań naukowych prowadzonych w Szkole Doktorskiej UAM – granty doktoranckie
  • 4. Konkurs - Zadanie 8. Wsparcie publikowania w prestiżowych czasopismach naukowych - oferta konkursowa adresowana do pracowników UAM przygotowujących monografie lub rozdziały monografii publikowanych w prestiżowych wydawnictwach

Łączny budżet obu konkursów wynosi 1,5 mln złotych. Informacje dotyczące konkursów odnaleźć można na stronie UAM w zakładce „Aktualności i komunikaty ID-UB" (https://amu.edu.pl/uczelnia-badawcza/aktualnosci-i-komunikaty-id-ub) oraz w Intranecie UAM w zakładce Badania i Projekty > Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza > Aktualne konkursy.

Zapraszamy do korzystania z możliwości finansowania oferowanych w ramach projektu ID-UB.