Drodzy Internauci,

polecamy zapoznanie się z czerwcowym numerem magazynu Życie Uniwersyteckie. Oprócz przedstawienia sylwetek kandydatów na funkcję rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w środku znalzły się aż trzy artykuły naszych pracowników:

• Krzysztof Mączka – Wycinać czy nie?
  • Łukasz Rogowski – RurAction znaczy innowacja
  • Marek Krajewski, Piotr Luczys – Archiwum codziennego życia

Oczywiście, nie zabrakło innych ciekawych tekstów, między innymi rozmowy z pisarką Krystyną Koftą czy Aleksandrem Wojciechem Mikołajczakiem, filologiem klasycznym, autorem książki Design kleksa. Społeczna historia wiecznych piór. A to tylko kilka propozycji z nowiutkiego, 32-stronicowego wydania.

Pełny, czerwcowy numer można bezpłatnie pobrać ze strony Życia Uniwersyteckiego, czyli TUTAJ.

Wykorzystane zdjęcie: Życie Uniwersyteckie. Numer czerwcowy, fot. Adrian Wykrota