Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego w dniu 21 listopada w godzinach 16:30-19:00 Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej UAM organizuje warsztat pt. "Sieciowanie, superwizja i coaching w pracy socjalnej". Warsztat poprowadzi Pani Olimpia Piłat-Pawlak - absolwentka socjologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, superwizor pracy socjalnej, coach, trener. Na co dzień pracuje w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Poznaniu jako specjalista ds. sieciowania. Od wielu lat zajmuje się kształtowaniem jakości i standaryzacją usług w pomocy społecznej oraz metodyką pracy socjalnej. Wykładowca na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu w ramach kursu „Specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej".

Zapisy na warsztat znajdują się w poniższym linku:

KNSPS logo

Około 19:00 Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej planuje zorganizować spotkanie w mniej oficjalnym wydaniu w sali 112 (herbata, domowe wypieki itd.), które będzie miało charakter otwarty. Zapraszamy na nie wykładowców, doktorantów, studentów i przyszłych członków Koła. Mamy nadzieję, że będzie to dobra okazja do porozmawiania o pracy socjalnej.