Nasz Uniwersytet wzorem lat ubiegłych rozpoczyna nabór wniosków w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka. Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

O Stypendium ubiegać mogą się osoby, które spełniają łącznie następujące warunki:

1. mają status studenta lub doktoranta Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
  2. złożyły kompletny Wniosek w wyznaczonym terminie,
  3. nie otrzymały wcześniej Stypendium.

Dokumenty, które powinni złożyć studenci i doktoranci:

1. Podanie,
  2. CV (maksymalnie 2 strony formatu A4),
  3. Wniosek o stypendium (poniżej do pobrania),
  4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (poniżej do pobrania).

Szczegółowy informacje na temat zasad przyznawania stypendiów  im. dr. Jana Kulczyka zamieszczono w regulaminie  oraz na stronies internetowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (www.amu.edu.pl), na stronie internetowej Fundacji UAM (www.fundacja.ppnt.poznan.pl) oraz na stronie internetowej Kulczyk Foundation.

Zgodnie z obowiązującym Regulaminem Przyznawania Stypendiów im. dr. Jana Kulczyka, wstępna selekcja kandydatów dokonuje się na wydziałach. Z tego względu wnioski o przyznanie stypendium należy przesłać w formie elektronicznej na adres Biura Obsługi Wydziału Socjologii (anna2008@amu.edu.pl) do 22.05.2020.

Dokumenty w ramach procedury składania wniosków o przyznanie Stypendium im. dr. Jana Kulczyka:

Wniosek o Stypendium Kulczyka 2020

Oświadczenie Stypendium Kulczyka 2020