Z wielką radością informujemy, że na podstawie wizytacji przeprowadzonej w dniach 22-23 października 2020 r., Polska Komisja Akredytacyjna przyznała ocenę pozytywną studiom pierwszego i drugiego stopnia na kierunku praca socjalna. Wszystkie kryteria szczegółowe oceny programowej zostały uznane za spełnione.

Przyznana ocena jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia na kierunku praca socjalna, w co wkład mają wszystkie osoby zaangażowane w prowadzenie i organizację zajęć na kierunku, jak również studenci uczestniczący w naszych zajęciach. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie raportu samooceny i organizację wizytacji oraz osobom uczestniczącym w spotkaniach z Komisją.

Polska Komisja Akredytacyjna jest instytucją działającą na rzecz zapewnienia i doskonalenia jakości kształcenia na polskich uczelniach wyższych. Jest to realizowane poprzez dokonywanie co kilka lat obligatoryjnych ocen programowych poszczególnych kierunków studiów. Następna ocena programowa na kierunku praca socjalna jest zaplanowana na rok akademicki 2026/2027